slide 1

Szanowni Państwo,

mamy zaszczyt zaprosić studentów, doktorantów oraz młodych pracowników naukowych na I Sympozjum Naukowe „Nauki o Zwierzętach w Praktyce Hodowlanej i Badaniach Biomedycznych”, które odbędzie się 5 grudnia 2019 roku w Warszawie. Głównym założeniem sympozjum jest przedstawienie wpływu zootechniki na rozwój gospodarki XXI w. oraz potencjału zwierząt gospodarskich w badaniach biomedycznych i przedklinicznych. Językiem wykładowym sympozjum jest język polski.

Zgłoszenia (formularz rejestracyjny), streszczenia doniesień naukowych i e-posterów (wg załączonego wzoru) oraz poświadczenia dokonania opłaty (skan przelewu) prosimy przesłać do 12.11.2019 na adres: sympozjum.ifizzpan@gmail.com

Więcej informacji o sympozjum, formularz rejestracyjny oraz wzór streszczenia znajdują się w załączeniu, a także będą dostępne na stronie internetowej: https://www.ifzz.pl/.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt mailowy: sympozjum.ifizzpan@gmail.com lub telefonicznie: (22)765-33-50 (dr inż. Małgorzata Białek); (22)765-33-65 (dr Małgorzata Majewska)

Uprzejmie prosimy o rozpowszechnienie niniejszej wiadomości wśród Pracowników Państwa Jednostki.

Z poważaniem,

Komitet Organizacyjny